Mokykloje-darželyje dirbantys pedagogai

Pradinių klasių mokytojos:

Sigita Černiauskienė, mokytoja metodininkė - 4 klasė.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė - Grita Morkienė.

Tikybos vyr. mokytoja - Audronė Bučienė.

Choreografijos mokytoja metodininkė - Roberta Macelienė.

Muzikos mokytoja metodininkė - Laisvida Pakenienė.

Spec.pedagogai/logopedai - Irena Urbanienė ir Jūratė Vijeikienė.

Meninio ugdymo mokytojos metodininkės - Laisvida Pakenienė, Roberta Macelienė ir Grita Morkienė.

Priešmokyklinio ugdymo grupės:

„Gudručiai" - vyr. mokytoja Vilma Norkūnienė ir mokytoja Ina Pažerinienė, mokytojų padėjėja Odeta Ivanauskienė.

„Pelėdžiukai" - vyr. mokytojos Jolita Sirvydienė ir Vilma Norkūnienė, mokytojų padejėja Birutė Katinienė.

Ikimokyklinio ugdymo grupės:

„Saulutė“ - vyr. mokytojos Irina Juškienė ir Rūta Latvėnienė, mokytojų padėjėja Ramutė Arūnienė.

„Zuikučiai" - vyr. mokytojos Airina Šapolienė ir Rūta Latvėnienė, mokytojų padėjėja Regina Varatinskienė.

„Lašiukai" - vyr. mokytoja Arnolda Korzienė ir mokytoja Vilma Truklicienė, mokytojų padėjėja Vita Streižienė.

„Riešutėliai" - vyr. mokytoja Justina Nagienė ir mokytoja Vilma Truklicienė, mokytojų padėjėja Vida Gaižutienė.

„Smalsiukai" - vyr. mokytoja Dalia Gaidienė ir mokytoja Aušra Gutauskienė, mokytojų padėjėja Vaida Bulkienė.

„Žvaigždutė" - mokytoja metodininkė Kristina Tamašauskienė ir vyr. mokytoja Vilma Rudokienė, mokytojų padėjėja Žydronė Mameniškienė.

„Božiukai“ - vyr. mokytoja Romualda Kvyklienė ir mokytoja Aušra Gutauskienė, mokytojų padėjėja Vita Gasiulienė.

„Varliukai“ - mokytoja metodininkė Rita Morozovienė ir Vilma Rudokienė, mokytojų padėjėja Lilita Musteikienė.