tevulinija

reklama3

Ikimokyklinis

priemones

elNuo pat vasario mėnesio Panevėžio vyskupijos moksleiviai dalyvavo Panevėžio Vyskupijos Katechetikos centro surengtame projekte „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“, skirtame paminėti enciklikos „Laudato si“ metus, atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus raginimą susirūpinti mūsų planetos ateitimi, atkreipiant dėmesį į kūrinijos grožį bei trapumą, iškeliant ekologines problemas ir mokantis teisingo bei atsakingo santykio su gamta. Dalyvavo mūsų mokyklos dvi 3 klasės mokinės: Elzė ir Paulina. Tačiau iš kiekvieno koncentro buvo galima atrinkti tik po vieną darbą. Todėl atrinktas ir siunčiamas buvo Elzės piešinys.
Po nuotolinių vertinimo komisijos diskusijų, džiugiai paskelbti piešinių konkurso nugalėtojai. II vietos nugalėtoja tapo ELZĖ KAPČIŪTĖ su piešiniu „Būk pagarbintas, mano Viešpatie, per brolį vandenį, kuris yra labai naudingas, nusižeminęs, brangus ir tyras“.
Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją!