15357036 712549168913346 1006495206 nMes, ,,Žvaigždutės" grupės vaikai ir auklėtojos, esame tikri aktyvistai. Stengiamės visur dalyvauti...Vieną dieną sulaukę besmegenio iš Naujasodžio vaikų darželio ,,Vyturėlio", apsidžiaugėme. Auklėtoja Rūta  pakvietė vaikus dalyvauti akcijoje ,,Keliaujantis besmegenis". Įsijungėme į smagią žiemos akciją, kuriant linksmą „Senių besmegenių bangą“, kurią iš Ukmergės kartu su smagiais palinkėjimais neštų linksmi Seniai Besmegeniai į įvairus Lietuvos miestus, miestelius ir kaimus.
Pasidžiaugėme gražuoliu ir suskubome patys gaminti besmegenį.  Tuo staigmenos dar nesibaigė... Vieną rytą atvyko nykštukas Tukas (o gal Netvarkos nykštukas?). Pabendravo su vaikais, apžiūrėjo, ar tvarkingai sudėti žaisliukai ir išvežė besmegenius kitiems. Vieną besmegenį nykštukas Tukas nuvežė į Utenos lopšelį - darželį ,,Pasaka", o kitą - į Debeikių pagrindinę mokyklą, vaikų darželio vaikučiams. Šios įstaigos  toliau tęs šį gražų kalėdinį žaidimą. Pakeliavę po Lietuvą, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų visi Seniai Besmegeniai turėtų sugužėti į Šventupę, o iš čia „pasibarstyti“ po įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius vaikų dienos centrus ar globos namus, sveikatos įstaigas bei neįgaliųjų centrus. Jiems gera nuotaika ir nestandartiniai, šilti palinkėjimai būtų išties reikalingi.

Apie šią akciją galite plačiau sužinoti suvedę internete ,,ŠYPSENŲ SLĖNIS".