00Pirmos ir antros klasės mokiniai mokslo metų pabaigą pažymėjo kultūrine - pažintine išvyka į Mindūnus. Čia jie lankėsi Ežerų žvejybos muziejuje, kur sukaupta daugybė senųjų ir dabartinių žvejybos įrankių, šimtmečio senumo luotų, bučių, tinklų, žeberklų ir kt. eksponatų. Su ypatingu susidomėjimu vaikai apžiūrinėjo gretimame pastate įsikūrusio Antano Truskausko medžioklės ir gamtos muziejaus eksponatus. Išvykos metu mokinukai ir patys gavo kūrybiškai padirbėti, nes dalyvavo keramikos edukaciniame užsiėmime.  Praktinio užsiėmimo metu visi galėjo nusilipdyti dekoratyvinį indą ar interjero detalę. Vėliau gaminukai buvo išdegti degimo krosnyje. Išvyką vainikavo Mindūnų krašto vaizdai, pamatyti iš 36 m. aukščio apžvalgos bokšto.