IMG 0082Mokykla - vaikų darželis „Varpelis“ šiemet įsitraukė į ERASMUS+ programos tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Už žaliuojantį pasaulį: leiskim vaikams veikti“. Projekto tikslas - nuo mažens vystyti socialinį bei verslumo ugdymą, skatinti vaikus atsakingai veikti, supažindinti su aplinkos apsaugos bei socio - kultūrinėmis problemomis, ugdyti vertybes, tokias, kaip pasitikėjimas savimi, atkaklumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakomybės jausmas, savarankiškumas ir komandinis darbas, tobulinti kalbinius bei kompiuterinio raštingumo įgūdžius.

Projekte dalyvauja šešios šalys: projekto koordinatorė - Prancūzija, šalys partnerės - Lietuva, Ispanija, Italija, Graikija ir Lenkija. Projekto metu bus nagrinėjamos tokios temos: biologinė įvairovė, vanduo, energijos ištekliai, atliekų tvarkymas, maistas, vietos ir visuotinis solidarumas.

Mokyklos - vaikų darželio „Varpelis“ pavaduotoja ugdymui Diana Grašienė ir anglų kalbos mokytoja Grita Morkienė, lapkričio 8-13 dienomis, dalyvavo pirmajame tarptautiniame partnerių susitikime, kuris įvyko Riom mieste, Prancūzijoje. Susitikimo metu buvo aptartos projekto veiklos, vyko atidarymo šventė. Projekto dalyviai susipažino su Prancūzijos švietimo sistema, stebėjo mokinių ir darželinukų veiklas.