,,Zuikučių" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 13:03

img 2301,,Zuikučių" grupės vaikai džiaugiasi pirmu sniegu ir snaigėmis.

,,Riešutėlių"grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 13:02

dscf0823„Riešutėlių“ grupės vaikučiai labai nudžiugo išvydę krintančias pirmas purias snaiges. Visi panoro pabūti Šaltukais ir sukurti snaigutes savo mažom darbščiom rankutėm.

,,Žirniukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 06:25

img 2285„Žirniukų“ grupės vaikai iš spalvotų vielučių lankstė žinomas raides, skaičius, iš jų dėliojo savo vardus, metus ir kitus žodžius.

Mankštelė PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. lapkričio 20 d. 06:13

img 0864Kai salė būna užimta ir joje pasimankštinti negali, „Žvaigždutės“ grupės vaikai per daug nenusimena- skambant linksmai muzikėlei mankštinasi grupėje. O ar jiems smagu, spręskite patys.

Netradiciniai muzikos instrumentai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. lapkričio 20 d. 06:11

img 0859„Žvaigždutės“ grupėje prisikaupė daugybė tuščių jogurto indelių ir tualetinio popierius ritinėlių. Viena mamytė dovanojo pilną maišelį tuščių „kinderių“ dėžučių. Vaikai juos panaudojo gamindami muzikos instrumentus. Atrado, kad visų instrumentai skamba skirtingai: jei pripylei cukraus, skambesys tylus, o jei žirnių- garsiai barška. Tyrinėjimams nebuvo galo...

O tada susikūrė vaikiškas netradicinių instrumentų orkestras. Galite mus kviesti, pamuzikuosime visiems, nusprendė muzikantai.

Mėgstamiausio patiekalo rinkimai PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. lapkričio 19 d. 15:04

10 small

Mūsų mokykla dalyvauja respublikiniame projekte ,,Sveikatiada". Lapkričio mėnesį mokiniai vykdė vieną iš projektinių veiklų - rinko mėgstamiausią pusryčių, pietų ar vakarienės patiekalą. Balsavimo būdu kiekviena klasė išrinko 5 populiariausius patiekalus, pagamino rinkimų rezultatus atspindinčius plakatus. Paaiškėjo, kad mokyklos mėgstamiausi patiekalai yra: didžkukuliai, blynai su įvairiais įdarais, kepta vištiena, kepta žuvis, balandėliai.

Darželinukai irgi įsitraukė į ,,Sveikatiados" veiklą: aptarė, kas ką labiausiai mėgsta valgyti, atnešė mėgstamų patiekalų nuotraukas ir receptus, darė sveiko maisto piramidę.

,,Varpeliuko" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. lapkričio 18 d. 07:43

img 2159Ką veikia meteorologas? Kodėl keičiasi oras? Kas yra vėjas, kodėl kyla audra, uraganas, tornadas? Kaip nustatyti vėjo kryptį, žymėti orų kalendorių? Kaip ,,įkinkyti" vėją į darbą? - į daugybę klausimų  ,,Varpeliuko" grupės priešmokyklinukai ieškojo atsakymų.

Sportuojame su ,,Helona" PDF Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2014 m. lapkričio 16 d. 14:33

2 klas sportuoja      Medicinos centras UAB „Helona“ kartu mūsų mokyklos mokiniais vykdo vaikų sveikatinimo projektą „Sveiki ir fiziškai aktyvūs vaikai“. Šiame projekte pakviesti dalyvauti antrokai ir ketvirtokai. Profesionalūs kineziterapeutai Loreta ir Aurimas veda mokiniams užsiėmimus, skirtus fizinės vaikų sveikatos stiprinimui: siekia pakoreguoti jau esančius sutrikimus ir užkirsti kelią naujų išsivystymui. Užsiėmimų metu akcentuojamos pagrindinės vaikų sveikatos problemos - netaisyklinga laikysena, antsvoris, silpni raumenys, kvėpavimo ir plaučių ligos, koordinacija, plokščiapėdystė.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 40