,,Riešutėlių" ir ,,Lašiukų" išvyka PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 18 d. 05:02

img 1561,,Riešutėlių" ir ,,Lašiukų" vaikai išvyko prie Dauniškio ežero. Kad kelyje būtų saugu apsirengė liemenes, kelią perėjo tam skirtoje vietoje, kai vairuotojai sustabdė mašinas. Pakeliui pasidžiaugė fontanais, skaičiavo juos, lygino ir pastebėjo, kad plytelės prie jų šlapios nuo vandens, nes tamsesnės.

Pušinėly norėjom pamatyti voverytes, nunešėme joms vaišių, bet sutikti pustauodegių nepavyko. Pažaidėme konkorėžiais, pasirinkome jų darbeliams, padėkojom pušelėm už dovanas ir pilni įspūdžių laimingai grįžome į grupę.

Kryžiaus išaukštinimo šventė PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. rugsėjo 16 d. 07:28

img 1524Rugsėjo 15 d. mūsų mokykloje-vaikų darželyje ,,Varpelis" vyko Kryžiaus Išaukštinimo šventė. Visų darželio grupių vaikai ir mokiniai ant pievelės išdėliojo kryžius iš gėlių, lapų, kaštonų, šermukšnių ir kitų rudens gėrybių.

11 val. vaikai, auklėtojos, mokytojos ir Dievo Apvaizdos bendruomenės nariai susirinko prie kryžiaus. Kartu su dekanu Henriku Kalpoku pasimeldė, pagiedojo giesmeles, padeklamavo, uždegė žvakutes.

Už kryžių, Viešpatie, dėkoju

Užsavo mažąjį takelį,

Kasdieną eidamas sustoju

Ir nulenkiu prieš jį galvelę.

aš pažvelgiu į Tavo kryžių,

Kurį iš meilės dovanoji,

Kad eidamas aš nebijočiau

Tu paremi pečiu savuoju.

Utenos 753-asis gimtadienis PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 12 d. 07:21

dscf0871

Utena, tu garbinga tarp miestų senų.

Tavo vardą istorija mini kaip dera.

Atmintin įrašytą senovės žynių

Ir jaunas, ir senas jį taria.

(V.Petronis)

Pirmąjį rugsėjo šeštadienį gimtasis miestas Utena šventė 753-iąjį gimtadienį. Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo šventiniuose renginiuose. Jie iškilmingai žygiavo šventinėje eisenoje, miestui skyrė eilėraščio posmus ir linksmą ,,Senamiesčio polką". Visi įstaigos auklėtiniai prisidėjo prie nuostabaus floristinio kilimo ,,Varpelis" sukūrimo.

nuotraukos

,,Varpeliuko" grupės vaikai myli savo gimtąjį miestą - Uteną PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 11 d. 06:34

img 1405 Kuri Utenos vieta gražiausia? Į šį klausimą bandė atsakyti ,,Varpeliuko" grupės priešmokyklinukai, vaikščiodami po šventiškai pasipuošusį miestą. Patikusiose vietose susėsdavo ant suoliukų ir gurkšnodavo vaistažolių arbatą. Vaikai nutarė, kad Utena- labai tvarkingas ir gražus miestas.

Be to, vaikai gražiausiomis spalvomis nuspalvino savo akmenukus ir iš jų sudėliojo Utenos herbą. Jiems pavyko iš kankorėžių netgi miesto pavadinimą sudėti.

,,Žvaigždutės" dovana miestui PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 04 d. 13:40

img 0258Artėjant Utenos gimtadieniui, ,,Žvaigždutės" grupės vaikai galvojo, ką galėtų padovanoti savo miestui. Mažieji nusprendė, kad miestas apsidžiaugtų spalvotais laiveliais ir piešiniais.

Kaip tarė, taip padarė. Piešiniais papuošė darželio tvorą, o laivelius paleido parko upelyje. Patys vaikai linksmai žaidė parke, vaišinosi, gėrė arbatą ir jų jų smagų juoką girdėjo visas miestas.

Rugsėjo 1-oji ,,Varpeliukų" grupėje PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 04 d. 06:31

img 1396 ,,Varpeliuko" grupės vaikai rugsėjo pirmąją kartu su pasakų herojais keliavo po VARPELIUKO šalį. Keliaudami atliko nemažai užduočių: mokėsi gerumo dalindami vieną obuolį visiems po lygiai, pūtė balionus treniruodami plaučius, skanduodami skaičiuotę stengėsi kuo greičiau atsikratyti ,,karšto" kamuolio.

Rugsėjo 1-oji PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. rugsėjo 02 d. 12:42

img 1378Vasarėlė nuplasnojo ir rugsėjo 1-oji sukvietė mažuosius į grupes. Grupėse vaikučių laukė staigmenos, smagūs žaidimai. Vaikai pūtė balionus, piešė ant jų savo svajones, ieškojo auklėtojų paslėptų siurprizų, vaišinosi saldžiais skanėstais, šoko ir išdykavo.

Kai grupėse jau tapo ankšta, išskubėjo į lauką piešti kreidelėmis. Darželio kiemas mirgėjo ne tik nuo vaikų bet ir gražiausių piešinių.

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014 m. rugpjūčio 25 d. 09:29

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė
Paskui gerves, paskui pempes, paskui garnį.
Rudenėlis, atkeliavęs pro palaukę,
Vaikučius visus mokyklon vėlei šaukia.

Rugsėjo 1-osios šventė

9.00 val. Šv. mišios Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje.

Po Šv.mišių mokyklos-darželio ,,Varpelis" mokinių programėlė Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje.

Po mokinių pasirodymo Utenos Dievo Apvaizdos bažnyčioje visi susitinkame su mokytoja savo klasėse.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 32