Kvadrato varžybos PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. lapkričio 25 d. 06:05

dscf1104Mūsų mokyklos ketvirtokai dalyvavo Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose, skirtose DSC taurei laimėti.

Varžybose ketvirtokai laimėjo 3-ąją vietą.

Sveikiname!

,,Smalsiukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014 m. lapkričio 24 d. 12:07

dscn7454„Smalsiukų“ grupės vaikai tyrinėjo, apžiūrinėjo drabužėlius, lygino juos pagal įvairių tekstūrų medžiagas, rūšiavo pagal spalvas, dydį, skaičiavo. Sužinojo, kaip taisyklingai įvardinti atliekamus veiksmus rengiantis, kaip tvarkingai prižiūrėti drabužėlius.

Atliko daug įvairių užduočių: piešė, klijavo, štampavo, karpė, žaidė įvairius žaidimus.

,,Varpeliuko" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014 m. lapkričio 24 d. 11:54

dsc07391 ,,Varpeliuko" grupės vaikai ne tik svarstė, kodėl reikia rūšiuoti šiukšles, bet ir patys jas rūšiavo. Be to, iš buitinių atliekų ir gamtinės medžiagos gamino netradicinius muzikos instrumentus,muzikavo, kūrė grupės orkestrą, piešė muilo burbulais.

,,Zuikučių" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 13:03

img 2301,,Zuikučių" grupės vaikai džiaugiasi pirmu sniegu ir snaigėmis.

,,Riešutėlių"grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 13:02

dscf0823„Riešutėlių“ grupės vaikučiai labai nudžiugo išvydę krintančias pirmas purias snaiges. Visi panoro pabūti Šaltukais ir sukurti snaigutes savo mažom darbščiom rankutėm.

,,Žirniukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. lapkričio 21 d. 06:25

img 2285„Žirniukų“ grupės vaikai iš spalvotų vielučių lankstė žinomas raides, skaičius, iš jų dėliojo savo vardus, metus ir kitus žodžius.

Mankštelė PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. lapkričio 20 d. 06:13

img 0864Kai salė būna užimta ir joje pasimankštinti negali, „Žvaigždutės“ grupės vaikai per daug nenusimena- skambant linksmai muzikėlei mankštinasi grupėje. O ar jiems smagu, spręskite patys.

Netradiciniai muzikos instrumentai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. lapkričio 20 d. 06:11

img 0859„Žvaigždutės“ grupėje prisikaupė daugybė tuščių jogurto indelių ir tualetinio popierius ritinėlių. Viena mamytė dovanojo pilną maišelį tuščių „kinderių“ dėžučių. Vaikai juos panaudojo gamindami muzikos instrumentus. Atrado, kad visų instrumentai skamba skirtingai: jei pripylei cukraus, skambesys tylus, o jei žirnių- garsiai barška. Tyrinėjimams nebuvo galo...

O tada susikūrė vaikiškas netradicinių instrumentų orkestras. Galite mus kviesti, pamuzikuosime visiems, nusprendė muzikantai.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 40