Kultūros diena PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. balandžio 16 d. 05:27

img 0500Š.m. balandžio 15 d. ,,Žirniukų" ir ,,Varpeliukų" grupių vaikai dalyvavo pasaulinės kultūros dienos renginiuose. Stebėjo vėliavos pakėlimą Utenio aikštėje, aplankė parodas Utenos kraštotyros muziejuje, apžiūrėjo kraštotyros muziejaus lobius, saugomus saugykloje. gauta informacija papildė vaikų žinias.

Šokių šventė ,,Pumpurėlis" PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. balandžio 15 d. 07:06

dscf0814Balandžio 11 d. Aukštakalnio progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs renginys-rajoninė vaikų šokių šventė ,,Pumpurėlis 2014". Šventėje dalyvavo mūsų mokyklos trečiokai. Jie pašoko 2 šokius: ,,Senamiesčio polką" ir ,,Paryžiaus karnavalą".

Mokinius parengė vadovės Roberta Macelienė ir Regina Nikitinienė.

Kryžiaus kelias PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. balandžio 10 d. 13:01

img 0446Artėja Verbų sekmadienis, o po jo prasidės Didžioji savaitė. ,,Varpeliuko‘‘ ir ,,Žirniukų‘‘ grupės vaikai apmąstė Kryžiaus kelią. Jie kalbėjo apie tai, ką turėjo iškentėti Jėzus, ar Jam buvo baisu, svarstė, kodėl negeri žmonės nemylėjo Jėzaus.

Gerumo akcija PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. balandžio 10 d. 12:57

img 0433Visą gavėnios laikotarpį mūsų darželio vaikai dalyvavo gerumo akcijoje ,,Padovanok seneliams saldainių‘‘. Mažieji tikrai nepagailėjo pačių skaniausių saldainių, pririnko net keletą pintinių. Mokinių dovana seneliams - jų pačių pieštos atvirutės su gražiausiais ir šilčiausiais palinkėjimais.

Balandžio 9 d. abiejų priešmokyklinių grupių vaikai nuvažiavo aplankyti senelių į Utenos  soc. globos namus. Mažieji padeklamavo eilėraščius ir išdalino saldžias dovanėles.

Klauno paska PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. balandžio 10 d. 12:49

Visus, visus! Didelius ir mažus balandžio 9 d. pakvietė Kauno Klauno teatras į nuotaikingą vaidinimą ,,Klauno pasaka".

Visi linksminosi kartu su aktoriumi Alvydu Jauniškiu ir draugais.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. balandžio 09 d. 12:34

dscf0784Kovo mėnesio paskutinę savaitę psichologinę pagalbą telefonu teikianti tarnyba ,,Vaikų linija" jau penktą kartą organizavo ,,Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ". Šios iniciatyvos metu buvo vykdoma šviečiamoji ir pramoginė veikla, skirta atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių problemą. Mūsų mokykla taip pat dalyvavo šioje akcijoje. Klasėje vyko pokalbiai, buvo žiūrimi filmai. Mokiniai rašė, ką jiems reiškia žodis ,,draugystė''. Jų mintys buvo sudėtos į ,,Draugystės knyga''.

spektaklis ,,Kelionė aplink pasaulį" PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. balandžio 04 d. 07:00

img 0315"Varpeliuko" grupės vaikai  dalyvavo A. ir M. Miškinių bibliotekos organizuotame piešinių konkurse ir buvo paskatinti,- gavo kvietimus į Agnės Sunklodaitės režisuotą spektaklį ,,Kelionė aplink pasaulį". O grįžtant atgal mus pasitiko ir šiek tiek palydėjo gražuolė gulbė...

,,Švyturėlio" šventė PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. balandžio 03 d. 09:23

sam 0424Balandžio 2 d. 1 klasės komanda dalyvavo ,,Švyturėlio" šventėje, vykusioje R.Šaltenio progimnazijoje. Mokiniai atsakinėjo į saugaus eismo klausimus, atliko įvairias praktines ir kūrybines užduotis. Komandos nariai buvo apdovanoti knygutėmis ir ,,Saugiausios" komandos diplomu.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 28