Naujienos
Drevinuko televizija PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. spalio 22 d. 11:28

Spalio 22 d. mūsų mokyloje-vaikų darželyje apsilankė edukacinis muzikinis spektaklis ,,Drevinuko televizija". Spektaklio pagrindinis tikslas - muzikinis, estetinis ir tautinis vaikų auklėjimas.

pagrindinis spektaklio herojus Drevinukas su savo draugais lape ir meškiu nutarė, pamėgdžiodami žmones, sukurti savo televiziją.

 
Kai rankytės pavargsta PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. spalio 22 d. 11:25

img 0646Kai rankytės nuo darbelių pavargsta, labai linksma padainuoti apie varlytes, „pakvaksėti“ pirštukais, pagaudyti musytes. „Žvaigždutės“ grupės vaikai kartu su muzikos pedagoge Reginute smagiai leidžia laiką grupėje vaidindami, improvizuodami ir šėliodami, ypač, kai už lango lietus.

 

nuotraukos
 
,,Zuikučių" veikla PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014 m. spalio 20 d. 05:09

,,Zuikučių" grupės vaikai atrinko drabužėlius ir rengia lėlytes, kurios eis pasivaikščioti.

 
,,Lašiukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 17 d. 09:26

img 1797Šią savaitę į grupę Paulina ir Jorūnė atnešė nuotaikų knygutes ,,Kai jaučiuosiu laimingas" (liūdnas, piktas, mylimas, geras ir t.t.). Vaikams joms labai patiko. Jas skaitėme, aptarinėjome, pritaikėme sau.

Vaikai pasirinko tam tikrą nuotaikėlę, ją pavaizdavo patys ir nupiešė pasirinkta technika.

 

nuotraukos
 
,,Smalsiukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 17 d. 09:22

dscn7283,,Smalsiukų" grupės vaikai rudenėlio nudažytais lapais džiaugėsi ir lauke, ir grupėje. Juos tyrinėjo, skaičiavo, lygino, margino ir antspaudavo, kūrė įvairias kompozicijas.

 

nuotraukos
 
Darbščios rankytės PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 17 d. 09:19

img 0602„Darbščios rankytės gali daug padaryti“. Kad šis posakis teisingas, „Žvaigždutės“ grupės vaikai patys galėjo įsitikinti. Darbščiosios vaikų rankytės padarė daug nuostabių darbelių.

 

nuotraukos
 
Išvyka į biblioteką PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. spalio 16 d. 18:34

p1010389 smallŠ.m. spalio 16 d. I klasės mokiniai svečiavosi Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje. Čia jie susipažino su šešėlių teatru – pamatė dvi P. Mašioto pasakėles. Vaikai taip pat turėjo galimybę pamatyti Utenos vaikų drauge su vadovais animatoriais sukurtą animacinį filmą ,,Kunigaikštis Utenis".

nuotraukos
 
Pamokėlė ,,Saugus ir sveikas maistas vaikams“ PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. spalio 16 d. 05:31

Spalio 14 d. I-oje klasėje lankėsi Utenos Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vyr. specialistė – maisto produktų inspektorė Vaida Gavėnienė, kuri su vaikais kalbėjosi apie saugų ir sveiką maistą vaikams. Mokinukai sužinojo, kad labai svarbu kasdien pavalgyti pusryčius, laikytis mitybos režimo, valgyti daug daržovių, neužkandžiauti saldžiais ir riebiais produktais.

Vaikai ir patys dalinosi savo patirtimi. Paulius net pasiūlė patiems pasigaminti sveikų naminių ledų ir išdavė jų gamybos receptą. Maisto produktų inspektorė Vaida atsakinėjo į vaikams aktualius klausimus.

 

 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 36