,,Žirniukų" grupės bandymai PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. spalio 30 d. 13:08

img 2017„Žirniukų“ grupės vaikai, atliko įvairius bandymus su balionais ir degtukais. Vaikai stebėjo, kaip užmautas ant plastikinio butelio prisipučia balionas, kaip jis pritraukia pipirus, o druską palieka, valdo teatro lėles, o degtukai plaukdami vandenyje lenktyniauja.

Rudenėlio šventė PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. spalio 29 d. 10:29

Šiandien mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis" ikimokyklinės grupės rinkosi į salę, kad savo draugams pristatytų atneštą rudenėlio gėrybę.

,,Smalsiukų" ir ,,Lašiukų" grupių vaikai pristatė moliūgą, drauge pašoko ,,Moliūgo" ratelį. Visus pavaišino moliūgų sėklomis, sriuba, besiššypsančiu moliūgo pyragu.

,,Zuikučių" grupės vaikai į salę atėjo nešini morkomis. Padainavo ,,Zuikių himną", visus susirinkusius pavaišino saldžiomis morkytėmis.

,,Riešutėlių" grupės vaikai dainavo ,,Riešutų dainelę" ir visus apdalino įvairiais riešutais.

Kad nuotaika būtų geresnė, vaikai padainavo smagią dainelę ,,O-ho-ho".

,,Žvaigždutės" grupės vaikai į salę atsinešė didelius krepšius pilnus uobuolių. Padeklamavo nuotaikingą eilėraštį apie obuolių šeimyną ir su auklėtoja Kristina padainavo dainelę ,,Obuoliukai". Visus pavaišino mamyčių iškeptais obuolių pyragais, sausainėliais, keksiukais.

Šventės metu vaikučiai linksmai grojo įvairiais instrumentais, žaisdami ilgus ir trumpus garsiukus, pritardami lėtai ir greitai muzikai.

Šventė salėje baigėsi liaudišku žaidimu.

Gerą nuotaiką visi išsinešė į grupes.

„Saulutės“ grupės mažieji PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. spalio 28 d. 12:26

„Saulutės“ grupės mažieji susidomėję dėlioja spalvotas piramides. Jiems puikiai sekasi jas sudėti taisyklingai.

,,Saulutės“ grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014 m. spalio 28 d. 12:25

img 1958Patys mažiausi ,,Saulutės“ grupės dailininkai tepliojo, štampavo, piešė obuoliuką. Juo papuošėme grupę. Kai kurie iš vaikų teptuką rankytėje laikė pirmą kartą. Buvo nedrąsu, įdomu ir smagu. Rezultatas džiugino visus.

,,Smalsiukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 24 d. 13:17

picture 139,,Smalsiukų" grupės vaikučiai šią savaitę susipažino su skėčiu, sužinojo, kam jis reikalingas, kada jį naudoti. Stebėjo lietutį, balas, einančius žmones su skėčiais.

Dirbo daug įvairiausių užduotėlių, aplikavo, piešė, konstravo, lipdė, žaidė.

,,Žirniukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 24 d. 13:03

img 1857,,Žirniukų" grupės vaikai visą savaitę stebėjo orus, matavo temperatūrą, stebėjimus fiksavo kalendoriuje. vaikai išmoko gamtos reiškinius žymėti simboliais, sužinojo, ką reiškia simboliai ,,+" ir ,,-" prieš oro temperatūrą žymintiį skaičių. Internete domėjosi orų prognozėmis Lietuvoje, lygino oro temperatūrą įvairiose pasaulio šalyse.

,,Lašiukų" grupės veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 24 d. 12:53

img 1909Šią savaitę paskyrėm susipažinti su sveika mityba. Kūrėme mitybos piramidę, aptarėme atskirus maisto produktus, patiekalus. Aiškinomės, ką labiausiai mėgstame, kokio maisto vertėtų atsisakyti, o kokio vartoti reikėtų daugiau.

Užbaigdami savaitę, gaminome šviežių morkų salotas su obuoliais, pagardintas alyvuogių aliejumi. ragavome ir pavadinome jas ,,Saulės salotomis".

,,Riešutėlių" veikla PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. spalio 24 d. 12:40

img 1891,,Riešutėlių" grupėje nenutilo vaikų kalbos apie maistą. Pasakojo, ką valgo namuose, rodė tėvelių atneštas nuotraukas draugams. Ne tik nagrinėjo ,,Maisto pasirinkimo piramidę", bet ir padarė ją patys. Nulipdė savo mėgstamiausią patiekalą, ,,vaišinosi" draugų ,,išvirtais", ,,iškeptais" skanėstais.

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 37