Naujienos
Mūsų sveika puokštė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014 m. rugsėjo 29 d. 14:04

20140926 101032Mokykloje-vaikų darželyje „Varpelis“ 2014-09-26 salėje vyko kūrybiškumo konkursas-paroda „Mūsų sveika puokštė“, kurią organizavo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojos kartu su mokykla-vaikų darželiu „Varpelis“. Konkurse dalyvavo pavieniai vaikai, šeimos, darbuotojai, vaikų grupės ir pradinės 1-4 klasės mokiniai. Pagrindinės priemonės darbams atlikti turėjo būti daržovės, vaisiai, uogos, vaistiniai ar prieskoniniai augalai, gamtinė žaliava. Kaip papildomos priemonės gali būti panaudotos ir kitos natūralios žaliavos. Tad puokščių gausa nustebino ne tik visą „Varpelio“ kolektyvą, bet ir biuro specialistus, kurie fotografavo ir įvertins dalyvių darbus. Vertinimo kriterijai: aiškus temos atskleidimas, kūrybiškumas, originalumas ir vaizdingumas, estetiškumas, minties išbaigtumas. Nugalėtojai bus paskelbti iki 2014 m. spalio 17 d. interneto svetainėje www.utenavsb.lt ar informuoti asmeniškai. Nugalėtojų laukia prizai.

                                                                 Bendruomenės slaugytoja / dietistė Kristina Dūdaitė

 

nuotraukos
 
,,Antro žingsnio" programa PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 26 d. 06:12

Šiemet puiki ir prasminga ,,Antro žingsnio" programa švenčia dešimtmetį. Mūsų mokyklos trečiokai ir ketvirtokai jau kelintus metus mokosi pagal šią programą. Jie išmoko įvertinti ir suprasti jausmus, nusiraminti, tvardyti pyktį. Dešimtmečio proga rugsėjo 25 d. vyko akcija ,,Laimingi, nes augame su AŽ, junkitės ir jūs". Mokiniai piešė ,,Antro žingsnio" logotipą - spalvotą rankytę ir, sustoję į draugystės ratą, kvietė kitų klasių mokinius prisijungti prie Antro žingsnio draugų.

 

 
Rudens gėrybės PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 26 d. 06:06

img 0382Visą savaitę ,,Žvaigždutės" grupės vaikai su auklėtojomis Kristina ir Veronika svėrė, lygino ir ragavo rudens gėrybes, kurių prisinešė iš namų. Lauke rinko gražiausius lapus, juos džiovino, darė darbelius.

 

nuotraukos
 
Kuriantis kiemas PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 26 d. 05:59

dscf0933Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, Utenos Švietimo centro ir A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos kiemelyje tradiciškai šurmuliavo ,,Kuriančio kiemo" kavinė.

Mūsų mokyklos mokiniai noriai dalyvavo šiame renginyje. Vaikų ir mokinių kūrybos rytmetyje antrokai gamino segę, dekoravo ruošinukus iš molio, trečiokai vėrė floristines girliandas ir apyrankes, darė skirtukus. Ketvirtokai darė darbelį iš sūrios tešlos ir gamino gėlę mamai.

Buvo labai smagu.

 

nuotraukos
 
,,Žirniukai" Kuriančiame kiemelyje PDF Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2014 m. rugsėjo 26 d. 05:23

img 1612,,Žirniukų" grupės vaikai lankėsi menų kiemelyje. Buvo smagu gaminti iš įvairių formų ir spalvų makaronų karolius, apyrankes, puošti aplikacijomis krepšelius, iš kosmetinių krapštukų gaminti įvairiaspalves gėles. Norėjosi pasigaminti viską. Grįžome į darželį linksmi, pilnais glėbiais kūrybinių dirbinių ir naujų idėjų.

 

nuotraukos
 
Kuriantis kiemas PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 25 d. 05:26

img 0412Rugsėjo 24 d. mūsų auklėtojos Kristina ir Romualda ,,Kuriančiame kiemelyje" pradinukus mokė pasidaryti skirtukus knygoms. Joms puikiai sekėsi, vaikai noriai dirbo ir džiaugėsi, kad galės skirtukus padovanoti savo tėveliams.

 

nuotraukos
 
Spektaklis PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. rugsėjo 25 d. 05:21

Rugsėjo 24 d. mūsų įstaigoje svečiavosi teatras ,,Avilys". Jie vaikams dovanojo nuotaikingą spektaklį ,,Arklio Dominyko meilė" (improvizacija pagal V.Lansbergį).

 
Pačių mažiausių dienelės PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2014 m. rugsėjo 24 d. 10:00

p1190933,,Saulutės" grupę lanko patys mažiausi vaikučiai. Visi pirmą mėnesį apsipranta naujoje aplinkoje, tarp nepažįstamų žmonių. Sekasi neblogai. Nuoširdus bendradarbiavimas su tėveliais leidžia geriau pažinti vaikus.

Po trijų savaičių mažieji ryte nesunkiai atsisveikina su tėveliais, leidžiasi guodžiami, apsikabina, šypsosi, nebeverkia. Sėdasi prie staliukų, bando valgyti. Po truputį įsijungia į grupės veiklą, bando žaisti su bendraamžiais ir šalia jų. Pažįsta auklėtojas, padovanoja savo mielas šypsenėles, už kurias esame labai dėkingos.

      Auklėtojos

 

nuotraukos
 
<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 33